Про нас

Інтим-бутік “Ерос” (Черкаси)

Ви знаходитесь на інтернет-сайті магазину Ерос (Черкаси). Наш стаціонарний магазин знаходиться за адресою Небесної Сотні, 31, офіс 3, в м.Черкаси. Інтернет магазин секс товарів пропонує послугу жителям всієї країни. Кожному доступні до замовлення вироби з нашого каталогу. На цьому ринку ми більше десяти років, з часів, коли Україна ще тільки почала наслідувати західні тенденції.

За всі ці продуктивні роки роботи, ми отримали цінний досвід, безліч надійних постачальників, і вірних постійних клієнтів. Але ми не будемо зупинятися на досягнутому. Інтим-бутік Ерос хоче дарувати радість, задоволення і насолоду не лише жителям м.Черкаси, а й усім українцям. Тому на базі стаціонарного магазину інтим-товарів ми запустили інтернет-магазин. Це дозволить кожному вибрати і придбати у нас необхідний інтимний товар.

Якість і надійність

Всі товари з нашого асортименту мають підтверджуючі сертифікати якості. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними і відомими брендами. Це – запорука нашого успіху. Вся продукція виготовлена ​​відповідно до встановлених норм і стандартів. Тому в повній мірі буде відповідати вашим побажанням і вимогам, належним чином виконуватиме своє призначення і функціональні обов’язки, протягом тривалого періоду.

Ми дбаємо про наших клієнтів. Саме тому у нас є безліч постійних покупців, які залишаються вірними інтим бутіку Ерос. До того ж, у нас дуже демократичні, адекватні та обґрунтовані ціни. Товари є в різних цінових діапазонах, від бюджетних до елітних. Кожен зможе підібрати необхідну продукцію за можливостями. Купуючи товар з нашого каталогу – ми гарантуємо вам якісні інтимні товари, які доставлять вам неперевершену насолоду, захоплення, і масу нових приємних інтимних відчуттів.

Простий вибір і зручна доставка

В Інтернет магазині Ерос представлені різноманітні товари для дорослих: вібратори, фалоімітатори, вагіни, ляльки, помпи і насадки, анальні пробки, вагінальні кульки, засоби, які підсилюють потенцію і лібідо, змазки, гелі, креми, парфуми з феромонами, еротична білизна, сувенірна продукція. 

Щоб ви могли швидко і легко знайти, що цікавить вас, у нас на сайті зручний інтерфейс, можливість сортування товарів.

Якщо, все ж, у вас виникнуть питання або проблеми, – ви завжди можете зв’язатися з нашими консультантами по телефонам 096-920-42-73 чи 097-17-33-755. Ми доставляємо товари в будь-який куточок країни, за допомогою всеукраїнських служб доставки протягом 2-3 робочих днів. Тому ви зможете підібрати максимально зручний для вас варіант. Всі замовлення відправляються в непрозорій упаковці. Так ми забезпечуємо конфіденційність. У документації не буде вказано походження товару, або вміст посилки.