Умови згоди

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Товар – перелік найменувань асортименту, наданий компаніями-виробниками.
Покупець – фізична особа, яка уклала з Продавцем Договір на умовах, що містяться в цій Угоді.
Продавець – Інтим-бутік «Ерос» – ресурс в Інтернеті за адресою http://eros.ck.ua

УМОВИ ЗГОДИ

Купівля товару означає вашу повну згоду та прийняття цих умов.
У разі вашої незгоди з умовами – не підтверджуйте своє замовлення. Підтверджене та оплачене замовлення не може бути скасоване, крім випадків, передбачених законодавством України.
Адміністрація сайту Інтернет-магазину «Ерос» залишає за собою право обробити та надіслати тільки ті замовлення, покупці яких висловили свою повну згоду та прийняття цих умов.
Розміщуючи замовлення в нашому магазині, покупець зобов’язується дотримуватися та виконувати всі нижче перелічені правила та умови.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ТОВАР

Товар представлений на сайті через фотографії зразків товарів, що є власністю компанії-виробника Товару.
Товар може незначно відрізнятися від фото-зразків за тоном у межах, допустимих компанією-виробником Товару, але обов’язково відповідатиме характеристикам, заявленим виробником Товару цієї категорії.
Кожен товар супроводжується фотографією (фотографіями), текстовим описом (якщо необхідно) та ціною.
На прохання Покупця Продавець може надати (за допомогою електронної пошти або через внутрішні повідомлення Інтернет-магазину) іншу необхідну та достатню інформацію для прийняття Покупцем рішення про купівлю товару.

ЗАМОВЛЕННЯ та ОПЛАТА

Ціни можуть бути скориговані на Сайті без попереднього повідомлення у зв’язку зі зміною обмінних курсів валют та зміною собівартості продукції, у тому числі за попередньою угодою з виробником Товару. Ціна товару у вже підтвердженому та оплаченому замовленні коригуванню не підлягає.
Асортимент доступних товарів може бути змінено без попередження.
Покупець має право оформити замовлення на будь-який товар, наданий в Інтернет-магазині. Кожен товар може бути замовлений у будь-якій доступній кількості.
Після оплати замовлення не підлягає анулюванню, крім випадків, передбачених законодавством України.
Після здійснення покупки Покупцеві надсилається електронний рахунок, що включає номер замовлення, список замовлених товарів і суму замовлення, а також реквізити для оплати замовлення (якщо обрано безготівковий розрахунок).

ДОСТАВКА

Доставка товару до Покупця здійснюється кур’єрськими службами доставки по Україні.
Терміни виконання доставки залежать від обраної Покупцем служби доставки та віддаленості регіону адресата. У середньому терміни доставки становлять від 1 до 5 днів (зазвичай 3-4 дні, якщо не сказано інше в картці товару).
Покупець погоджується, що всі можливі транспортні витрати за доставку товару будуть сплачені повною мірою Покупцем при отриманні товару в офісі компанії-перевізника. Продавець не несе жодної відповідальності за збереження товару після передачі його компанії-перевізнику та можливі додаткові витрати Покупця з транспортування та зберігання товару перевізником.
Клієнт сам повинен слідкувати за термінами доставки перевізником.

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

Покупець має право відмовитися від покупки, якщо замовлення ще не було сплачено.
У разі неотримання або несвоєчасного отримання Клієнтом посилки в офісі транспортної компанії-перевізника з вини, або з вини третіх осіб, витрати на зберігання на складі компанії-перевізника та можливі витрати на повторне відправлення замовлення лягають на Покупця.
При поверненні товару Інтернет-магазин повертає повну вартість купленого товару.

Стаття 9 Закону України “Про захист прав споживачів”:

Проте обміняти (повернути) у такий спосіб можна не будь-який товар. Кабінетом Міністрів України затверджено перелік товарів належної якості, які не підлягають обміну або поверненню (Постанова КМУ від 19 березня 1994 р. № 172), у тому числі вироби особистої гігієни, а також інтимні товари.

ІНШЕ

Інтернет-магазин залишає за собою право розширювати або скорочувати товарну пропозицію на Сайті, регулювати доступ до купівлі будь-яких товарів, а також припиняти продаж будь-яких товарів на власний розсуд.
Адміністрація Інтернет-магазину залишає за собою право вносити до цього документу зміни на власний розсуд, у будь-який час без будь-якого додаткового повідомлення.