Blog

Чого хочуть жінки?

7 типів вібраторів, які подарують жінці незабутню насолоду

Якщо секс-іграшки – складова ваших сексуальних відносин, то вібратор повинен стати неодмінним елементом. Це – найпростіший спосіб підвищити рівень сексуального задоволення жінки. Вібратори бувають різної форми та розмірів. Тому іноді складно зробити вибір. Ми склали перелік 7 типів вібраторів, які неодмінно подарують жінці незабутню насолоду.

Сюди входять найвідоміші і найпопулярніші вібратори. А також вироби, які здатні подарувати справді унікальні відчуття. Незалежно від того, наскільки ви досвідчені користувачі секс- іграшок, ми впевнені, що ви не маєте вдосталь знань і інформації про всі 7 типів вібраторів, про які ми розповімо. З нашої статті ви дізнаєтесь, які типи вібраторів потрібно додати до вашої колекції секс-іграшок.

  1. Класичний вібратор

Якщо ви коли-небудь використовували вібратор, то ви майже напевно знаєте, що ми називаємо “класичним вібратором”. Це ідеальний прилад для тих, хто тільки починає знайомство з вібраторами. Він має пряму, але елегантну форму. При цьому досить дієвий і ефективний. Є різні варіанти його виконання. Такі вібратори бувають різного кольору, розміру, текстури, щільності. Є моделі з різними режимами і швидкостями вібрації.  

2. Вібратор-кролик:

Більшість експертів сходяться на думці, що вібратор-кролик – найкращий вібратор для жінок. Цей вібратор стимулює і внутрішню і зовнішню частину жіночого статевого органу. Відразу декілька важливих для задоволення областей. Він забезпечить стимуляцію і піхви, і клітора. Оригінальність і основна суть вібратора-кролика – набір “кролячих вух” на основі вібратора. Ці кролячі вуха чудово стимулюють жіночий клітор, тоді як основа вібратора забезпечує вагінальну стимуляцію. Вібратор-кролик – це золотий стандарт для кожної жінки! Бо може подарувати максимальне задоволення. Гарантовано.

3.Кулеподібний вібратор

Навіть якщо ви ніколи раніше не користувалися вібратором, використання кулеподібного вібратора інтуїтивно зрозуміле. В нього немає виступаючих елементів, вам не доведеться турбуватися про дотримання правильного кута або положення виробу при використанні. У такого вібратора, зазвичай, є всього один перемикач для регулювання швидкості вібрації. В нього є всі переваги класичного вібратора, але це – мініатюрна версія. Ще такий вібратор досить тихий у використанні. Його часто беруть у мандрівки, бо він не займає багато місця у багажі, та не викликає зайвої уваги, завдяки своєму стриманому вигляду і розміру.  

4.Вібратор для точки G 

Незалежно від того, чи знаєте ви, де знаходиться точка G, чи маєте теоретичні відомості про точку G, використання вібратора для точки G – це єдиний спосіб отримати справжню насолоду від її стимуляції в повному обсязі. Ця точка є дуже чутливою областю, як і клітор, тому саме її стимуляція може гарантувати незабутній оргазм. Але дістатися до неї без допоміжних засобів складно, оскільки анатомічна будова статевих органів кожної жінки складна та індивідуальна. Дуже важливу роль при стимуляції відіграє саме вигнута або випукла голівка вібратора. Ця унікальна форма орієнтована саме на точку G. Іншими словами, вам не потрібно докладати зусиль, щоб знайти правильне положення для максимального ефекту. Просто поводьтеся з ним, як і з будь-яким іншим вібратором, а зігнута голівка зробить все, що потрібно. Ну і звичайно ж вібрація, яка підсилює відчуття.

5.Яйцеподібний вібратор

Ще один вібратор, який має стриманий розмір, вигляд і форму. У нього є всі переваги, що й у кулеподібного. Та є і інші додаткові особливості. Це більш модернізований вид кулеподібного вібратора. Такі вироби мають дистанційний пульт керування. Якщо вам здається, що ваше сексуальне життя стало буденним, ми рекомендуємо придбати яйцеподібний вібратор, щоб все змінити. Його можна використовувати в якості прелюдії, віддаючи партнеру контроль над процесом.

6.Вібратор-паличка

Це прототип масажного пристрою, який використовується для стимуляції різних частин тіла при сексуальних утіхах. Зазвичай він складається зі стрижня з великою м’якою напівгнучкою округлою голівкою на кінці. Цим він і відрізняється від класичного вібратора, який не має чітко вираженої голівки.Також, на відміну від класичного вібратора, вібратор-паличка вібрує лише біля голівки. Тому він ідеально підходить для стимуляції клітора.


7.Кліторальний (оральний) вібратор

Останній вібратор у нашому списку насправді не є вібратором в прямому сенсі. Хоча він і вібрує, але це не його функція. На відміну від більшості класичних вібраторів, головна особливість кліторального вібратора – це наконечник відкритого типу на кінці пристрою. Цей відкритий кінець має досить малий діаметр. Він ідеально підходить для використання саме на чутливому кліторі. Але замість вібрувати, цей пристрій буквально засмоктує клітор. Створюючи ефект орального сексу. Рівень стимуляції безпосередньо залежить від обраного ступеню інтенсивності роботи виробу. 

Протягом багатьох років жінки покладаються переважно на фалічні вібратори, щоб покращити своє сексуальне життя. І хоча саме такі вібратори завжди були і будуть основою надзвичайної насолоди жінок, не лише вони повинні бути в арсеналі. Є безліч видів і моделей вібраторів. З ними варто експериментувати, і не зупинятися на вже знайомих варіантах у пошуках неймовірної насолоди. Наші менеджери допоможуть обрати ідеальний виріб для кожного.