Blog

Кільце Всемогутності

Гід по ерекційним кільцям. 

З нашого огляду ви дізнаєтесь:

  • які є види ерекційних кілець;
  • як їх використовувати;
  • як правильно обрати;
  • і яку додаткову насолоду Ви зможете отримати з їх допомогою.

Що таке ерекційне кільце?

Ерекційне кільце – це кругла смуга, яка розташовується щільно навколо пеніса, як правило, за яєчками.  Це пригальмовує потік крові до статевого члену, викликаючи сильнішу і тривалішу ерекцію.

Ерекційне кільце не тільки подовжить і посилить ерекцію, але також здатне затримати еякуляцію, загострити чутливість та оргазм.

Види ерекційних кілець:

Не зважаючи на те, що основна суть ерекційних кілець однакова, та є багато нюансів і розбіжностей серед їх видів.

Регульовані кільця

Багатьох новачків ерекційні кільця дещо насторожують. Проте, завжди можна почати з самих простих варіантів. Саме такими є регульовані кільця. Ідея їх полягає в тому, що таке кільце має м’яку петлю, яку можна розкрутити або затягнути, як правило, за допомогою регулюючої намистини. Так можна для початку послабити, а з часом посилювати натяг.

Кільця з вібрацією

Якщо ваша супутниця захоплюється вібраторами або потребує додаткової стимуляції вібрацією для досягнення оргазму, то вона дійсно оцінить саме кільце з вібрацією. Вібраційні кільця перетворять ваш статевий член у справжній вібратор. Залежно від варіанту виконання, моделі і форми, він додатково може контактувати з клітором під час глибокого проникнення – мати функцію кліторального вібратора. Вібрація також добре розігріває і чоловіка, дозволяє стимулювати простату для досягнення глибоких оргазмів.

Кільця для анальних утіх

Є пари, досить розкуті та креативні в плані любовних стосунків. Для таких пар є кільця, розроблені спеціально для анальних ігор. Вони не тільки допоможуть подовжити статевий акт, але й урізноманітнять статеві ласки, подарують незабутні відчуття обом партнерам.

Кільця для стимуляції обох

Хто сказав, що ерекційні кільця приносять задоволення лише одному з партнерів? Вони здатні дарувати більшу насолоду обом. Що може бути краще, ніж насолоджуватися секс-іграшкою зі своїм партнером? Це хороший привід придбати моделі, оснащені стимулюючими елементами для обох партнерів.

Металеві

Металеві кільця зазвичай є вибором тих чоловіків, які раніше користувалися цією секс-іграшкою, простішими її видами, а також тих, хто знає обхват свого статевого члену. Металеве кільце міцно охоплює ваш пеніс, щільно, з невеликим простором. Це забезпечить максимальну стимуляцію під час любовних утіх.

Силіконові кільця

Один з найпоширеніших видів кілець – силіконові. Ці кільця – м’які і еластичні. Це дозволяє їх з легкістю розташувати правильно навкруги статевого члена. Вони забезпечують ніжний тиск, який буде посилюватися по мірі зростання ерекції.

Як обрати підходяще ерекційне кільце

Як і з іншими речами, коли справа доходить до вибору, хочеться обрати найкраще. У випадку із ерекційними кільцями від вибору буде залежати не лише ваш комфорт, але і ступінь задоволення сексуальними стосунками.

Ерекційні кільця – такі секс-іграшки, які можуть використовувати всі, від новачків до експериментаторів. Головне правильно визначитися і обрати підходящий саме для вас виріб. 

Крок 1. Оберіть матеріал

Кільця роблять з найрізноманітніших матеріалів. Є кільця, виготовлені з силікону, які є еластичними, а деякі виготовляють з більш твердих матеріалів, таких як метал. Вам потрібно подумати про те, чи хочете ви використовувати кільце, яке є м’яким і гнучким, чи те, що буде щільно охоплювати ваш статевий орган. Якщо ви абсолютний новачок у використанні кілець, вам захочеться переконатися, що воно зручне і просте у користуванні – почніть з більш м’яких виробів.

Крок 2. Визначтесь з розміром

Одне з найважливіших правил – обрати підходящий розмір. Кільце має прилягати досить щільно, щоб відчути від нього користь, але і не повинно бути тісним. При використанні не має бути жодного дискомфорту. Кільця з еластичних матеріалів обрати легше, там розмір може бути обраний умовно, але щодо більш твердих матеріалів – треба уважніше підходити до вибору.

Крок 3. Обираємо текстуру

Ерекційні кільця бувають різних типів та фактур. Іноді дизайн розробляють для привабливого зовнішнього вигляду, а іноді – для розширення його стимуляційних можливостей. Вдало обрана текстура не лише буде радувати око, але ще й дозволить розширити гамму відчуттів під час статевого акту. Різні виступи, заглибини, рельєф виробу вдало простимулюють окремі зони.


Крок 4. З вібро чи без

Деякі кільця є стандартними і просто виконують ту функцію, яку вони повинні зробити –  подовжити ерекцію. Однак є деякі, які мають додаткові особливі функції, які допоможуть зробити секс приємнішим. Вібраційні кільця – це популярні кільця, оскільки вони не тільки допомагають чоловікові довше протримати ерекцію, але й збільшують ступінь задоволення і продовжують миті насолоди партнерки. А це – подвійна користь.

Крок 5. Які є ще варіанти?

Ви можете подумати, що ми висвітлили все, що може стосуватися ерекційних кілець. Але це лише невелика частина всього, що може стосуватися цієї теми. Бо є й такі ерекційні кільця, які оснащені іншими функціями, про які ви, можливо, навіть не думали. Є водонепроникні кільця, які вібрують і можуть використовуватися під душем або у ванні. Є кільця для подвійного проникнення, і навіть на дистанційному управлінні. Про такі сучасні функціональні вироби ми розкажемо у наступних статтях. 

Як ви бачите, можливості безмежні, навіть з найменшими та найпростішими секс-іграшками. Тому кожен зможе обрати той виріб, який покращить якість його статевих відносин. 

В ідеалі, кожен повинен мати хоча б кілька хороших ерекційних кілець у своєму арсеналі для сексуальних втіх. В наших магазинах та на сайті ви зможете обрати потрібний виріб і супутні товари. А наші консультанти допоможуть вам зробити правильний вибір.