Blog

Невидимий метод зваблення. Парфумовані засоби з феромонами

Кожен хоче бути впевненим у своїй привабливості. Всі хочуть виглядати неперевершено в очах оточення. Для цього є безліч засобів і методів. Парфуми, що містять у складі феромони, також можуть стати у нагоді і створити потрібний ефект. Багато хто чув, і навіть випробував на собі засоби з таким компонентом. Найчастіше це саме парфуми чи парфумована вода з додаванням феромонів. Такі вироби не тільки подарують приємний аромат, створять хороший настрій, а і привернуть до вас увагу протилежної статі. Парфумовані композиції, які мають у своєму складі феромони, стануть вашою невидимою зброєю в полюванні на взаємну симпатію. 

Що це

Феромони в науці прийнято вважати хімічними речовинами, які виробляє і випускає в навколишнє середовище тварина (ссавець або комаха). Такі речовини викликають реакцію, певні зміни в поведінці або фізіології інших видів або особин. Це досить ефективні речовини, тому їх використовують в якості активних компонентів в різних галузях. Зокрема і при виробництві інтимної продукції. Серед асортименту товарів нашого магазину є не лише парфуми з феромонами для представників обох статей, але й масажні олії, свічки, креми.  

Як діють

На відміну від збуджувальних засобів, які впливають на організм зсередини, феромони діють зовні, але також викликають потрібні реакції. Засоби з феромонами підвищують сексуальну привабливість людини, яка їх використовує. Сексуальний потяг виникає завдяки впливу на органи сприйняття. Парфуми з феромонами впливають на органи нюху, цим самим загострюють сексуальне бажання. Вони викликають первинні, тваринні інстинкти. Самі феромони не відчуваються на запах. Але їх вплив можна побачити відразу. 

Використовуючи такі вироби, одразу помітно надмірну увагу з боку представників протилежної статі. І це не дивно. Через те, що феромони діють на підсвідомість, викликають потрібні імпульси, провокуючи сексуальне бажання і збудження. Особа, яка використовує такі засоби, також може відчути легке збудження, ейфорію, впевненість у собі, покращення настрою. 

Як вибирати і використовувати

Парфумовані композиції з додаванням феромонів є чоловічими та жіночими. Їх запах може бути різноманітним, в залежності від поєднання інгредієнтів. Тому досить легко підібрати запах, який подобається. Застосовувати їх потрібно так, як і звичайні парфумовані засоби. У нас є вироби різного об’єму, в різних упаковках. По суті, ніхто навіть не дізнається, що це парфуми з феромонами, бо вони нічим не виділяються. 

У змаганні за увагу протилежної статі будь-які засоби будуть доречними. Саме парфуми з феромонами стануть вашою беззаперечною перевагою. Більшість застосовує парфумовані композиції в повсякденному житті. Так чому б не використовувати такі засоби з дієвою родзинкою – феромонами. 

Похожие товары

Leave a Comment